למה החלטתי להגיש מועמדות לחשפנית בישראל – חשפניות נדרשות לעבודה

למה החלטתי להגיש מועמדות לחשפנית בישראל - חשפניות נדרשות לעבודה

אני אוהב לרקוד. מגיל 13 עסקתי בחצי דאנס – ריקוד על עמוד, כלומר על עמוד. מבצעים בו תרגילי התעמלות ואקרובטיים מורכבים בליווי מוזיקה. לדוגמה, הם מסתובבים על ידיים מושטות מבלי לגעת ברצפה, ושומרים על רגליהם בפיצול. או שהם תלויים על עמוד, אוחזים רק ברגליים. רקדתי טוב ואפילו הייתי זוכה פרס ישראלי לחצי ריקוד בקרב הצעירים.

אבל ידעתי שלעתים קרובות מבלבלים בין חצי דאנס לבין חשפנות: זה גם ריקוד על עמוד. רק רקדניות למחצה לא מופיעות בבגדים פרובוקטיביים, לא מתפשטות ולא עושות תנועות אירוטיות. ולחשפנות יש הכל. וטריקים לא חשובים שם – מספיק רק לנוע בפיתוי.

למה החלטתי להגיש מועמדות לחשפנית בישראל - חשפניות נדרשות לעבודה

למה החלטתי להגיש מועמדות לחשפנית בישראל – חשפניות נדרשות לעבודה

חשבתי: מכיוון שאני יכול לרקוד על עמוד, למה לא לנצל את הכישרון שלי? יכולתי להביא טריקים מגניבים לחשפנות, אבל איכשהו אלמד לנוע בצורה אירוטית. חוץ מזה, אהבתי לרקוד, ונמאס לי לשלם על שיעורים בסטודיו. בקוטג' של ההורים שלי היה לי חדר עם מראות ועמוד, אבל לא היו מספיק צופים. אז החלטתי למצוא עבודה במועדון חשפנות.

פשוט פחדתי שבחשפנות אתה צריך להתפשט. אבל קיוויתי שייעשה חריג עבור רקדן ברמה הזו. וזה היה הדבר היחיד שלא טעיתי בו.

רציתי כסף קל. פעם צפיתי בסרט "חשפניות" – על בנות שנקלעו למצב קשה והגיעו לעבודה בחשפנות. בהתחלה היה להם קשה, אבל אז עפו לרגליהם צרורות של שטרות, והם החלו לקנות בתים מפוארים, מכוניות ותכשיטים. בכלל רציתי גם חיים יפים.

אבל זה היה בשנות התשעים שהרקדנים קיבלו מעילי פרווה וזהב, עכשיו זה לא סביר שיקרה. גברים רבים הולכים למועדון חשפנות רק כדי לשכור בחורה ללילה.

למה החלטתי להגיש מועמדות לחשפנית בישראל – חשפניות נדרשות לעבודה

סוכנות "Nightlife" משרד ראשי: ישראל, 88510, דרך יותם 5, אילת
https://www.nightlife-zone.com
e-mail: info@nightlife-zone.com

לבירו 055-947-8741

חלמתי על תהילה. צפיתי גם בסרט בורלסק. הדמות הראשית שם השתתפה במופעים יפים, זכתה למחיאות כפיים, מבטים נלהבים והתפרסמה. ורציתי להיות כמוה.

מאוחר יותר השתכנעתי שבמועדוני חשפנות הבנות פשוט רוקדות בתורות ואף אחד לא מארגן הופעות יפות. כדי לעשות אותם, אתה צריך להשקיע בפרסום, לאסוף אנשים, למכור כרטיסים. והמועדונים מרוויחים טוב בכל מקרה.

  • מידע נוסף …

  • ВВЕРХВВЕРХ