האם בוני אתרים – CMS מתאימים לקידום אתרים?

פיתוח אתר מאפס הוא זמן רב ויקר. לא כל יזם מתחיל או יזם מתחיל יכול לעמוד בהוצאות משמעותיות בשלב הראשון, ובשביל סוגים מסוימים של עסקים בכלל אין צורך באתר מפואר. הדרך החוצה היא להשתמש בפתרונות מוכנים, בוני אתרים.

כמובן, כל בונה אתרים צריך לעבוד עם SEO ועליו לספק למשתמשים יכולות כלשהן. לרוב זוהי לשונית אשף SEO בה תוכלו להתאים מספר פרמטרים. הבעיה היא שתכונה זו מוגבלת מאוד ואינה מאפשרת אופטימיזציה מקצועית.

מה אם כן היכולות המובנות של הבנאי?

בוני אתרים צוברים פופולריות. בנוסף לשירותים מיוחדים, חברות אירוח רבות יוצרות פתרונות משלהן המאפשרים לכל אחד להשיק פרויקט במהירות תוך מספר דקות בלבד.

בונה אתרים מאפשר לך לעשות כמה פעולות שימושיות:

  • יוצר מפת אתר באופן אוטומטי ושולח אותו לבוטים לחיפוש.
  • הקונסטרוקטור שולט בקובץ ה- robot.txt החשוב ביותר (עם זאת, החיסרון הוא שלא ניתן לערוך קובץ זה בעצמך).
  • מאפשר להוסיף בקלות את Google Analytics לאתר שלך.
  • יש לו את היכולת להגדיר מטא-נתונים בסיסיים ומילות מפתח הקשורות לנושא האתר.
  • כל בוני האתרים תומכים בעיצוב רספונסיבי, וזה גם חשוב מאוד, מכיוון שכיום רוב המשתמשים משתמשים באינטרנט עם הסמארטפונים שלהם.

למעשה, אלה הדברים הבסיסיים ביותר הדרושים למשתמשים שלא יודעים דבר על SEO ואינם מעוניינים לדעת דבר מעתה ואילך. למעשה, במקרים כאלה, אפילו ההזדמנויות הניתנות טובות יותר מכלום. עם זאת, עבור אנשים שיודעים מעט על קידום אתרים או רוצים להשתמש באתר לעסקים, זה קטן ביותר.

מערכת ניהול תוכן (CMS) האם תוכנה פועלת בדפדפן שלך. זה מאפשר לך ליצור, לנהל ולשנות אתר ותוכן שלו ללא שום ידע בתכנות. מערכת ניהול התוכן מספקת לכם ממשק משתמש גרפי. כאן תוכל לנהל את כל ההיבטים באתר שלך. באפשרותך ליצור ולערוך תוכן, להוסיף תמונות וסרטונים ולהתאים אישית את עיצוב האתר הכולל. וורדפרס, מג'נטו ודרופל הם חלק מ- CMS הפופולרי ביותר הקיים כיום.


תמיד תוכלו להזמין קידום אתרים בישראל יש לנו – nikk.co.il.

  • מידע נוסף …

  • ВВЕРХВВЕРХ