כיצד ליצור אתר אינטרנט מודרני נוח כדי למשוך לקוחות

כיצד ליצור אתר אינטרנט מודרני נוח כדי למשוך לקוחות?

 

1. הגדרת כל "למה" ו"למה"
תן לעצמך את התשובה לשאלה: מדוע אתה צריך אתר ואילו משימות עליו לבצע.

לדוגמה, כדי למשוך יותר לקוחות, מה שאומר שאתה צריך לעבוד לעומק את קהל היעד, צור את ההצעה הנכונה שעבורה קהל היעד ישאיר את כספם, או במילים אחרות, לארוז את המוצר / השירות שלך כראוי.

 

2. ניתוח קהל היעד
הניתוח יכול לקחת אותך מיומיים למספר שבועות. העיקר שתבינו עבור מי בדיוק המוצר / השירות שלכם, מדוע ולמה הוא יקנה מכם, ואילו בעיות הצרכן פותר.

 

3. הגדרת ערוצי תנועה
Нלדוגמה, פרסום קונטקסטואלי, מיקוד בפייסבוק, פרסום עם בלוגרים. שלבי העבודה הנוספים יהיו תלויים בכך. תאר לעצמך שאתה מתקן מחשבים ניידים. על פי תוצאות היישום המוסמך של השלב השני, הבנת שהלקוח ככל הנראה יחפש אותך באמצעות מכשיר סלולרי והוא צריך למצוא מומחה עכשיו, אז הוא יתחיל בגוגל, מה שאומר פרסום קונטקסטואלי עם שיווק מחדש לשלושה הימים הם האפשרות הטובה ביותר.

 

4. מבנה אתר
קבע אילו קטעים צריכים להיות באתר ואילו חסימות יהיו בחלקים אלה. ראשית, עליכם לענות על כל שאלות המשתמש ולא ליצור רושם של עומס.

 

5. קופירייטינג
על סמך המבנה, הקופירייטר כותב טקסטים לאתר. הטקסט צריך להיות מעניין ונגיש לקהל היעד, הוא אמור לחשוף את היתרונות של המוצר / השירות. לדוגמה, אם אנו כותבים עבור הדור הצעיר, אז הז'רגון או הסלנג הרלוונטיים מתאימים.
הקופירייטר צריך לזכור על מיצוב, אם החברה בערוצים אחרים תמצב את עצמה כדמות רצינית ושמרנית, ובאתר יש הרבה ז'רגון לא מובן, אז עבור הצרכן אתה תהיה חסר פנים. בטקסט, שקלו את מילות המפתח שבאמצעותן מנוע החיפוש יצרף אינדקס לאתר ותוכלו למצוא את הצרכן.

 

6. טיפוס-טיפוס
בשלב זה, עליך להציג באופן סכמטי את כל האלמנטים באתר תוך התחשבות בטקסט הכתוב ולמקם את הכל כך שיהיה נוח למשתמש. ככלל, הדבר נעשה על ידי מומחה UX, מכיוון שהאתר צריך להיות נוח למשתמש, על סמך הניסיון שלו, וגם לא לשכוח כי כל האלמנטים חייבים להיות נגישים ומוצגים בצורה הגיונית.

 

7. עיצוב אתר
על עיצוב האתר למשוך מבקר, לעמוד בטרנדים מודרניים ולקחת בחשבון את הטעמים של קהל היעד. יחד עם זאת עליו להגיש בצורה ברורה ותמציתית את כל המידע באתר כך שלא יהיה רושם של ריקנות או עומס. המראה של האתר, בין אם המשתמש אוהב אותו ובין אם לא, תוצאת ההמרה תלויה בו.
ערכו סרטון וידאו, צילמו תמונות או לפחות אל תחסכו בתמונות מלאי. יש לצייר את העיצוב בשתי גרסאות לפחות: שולחן עבודה – למחשבים ניידים, ניידים – למכשירים ניידים, כך שלמעצב הפריסה תהיה הבנה כיצד האתר צריך להסתגל, שכן הוא אמור להיות נוח ולהיראות יותר מ -15 רזולוציות מסך.

 

8. פיתוח אתרים
אני בטוח מניסיוני האישי שב 70% מהמקרים אתרים בדף אחד אינם דורשים מערכת ניהול, ככלל, שינויים נעשים לעיתים רחוקות מאוד ואם תחילה בונים מערכת יחסים הולמת עם מעצב פריסה, ואז שינוי מספר הטלפון באתר בחצי שנה יכול להיות בחינם.

אם אתה עדיין זקוק למערכת בקרה, עליך לבחור בה בהתבסס על הצרכים שלך. לדוגמה, אם זו חנות מקוונת, OpenCart, אתר חברה או עמוד אחד, הוא WordPress, אשר יתמודד בצורה מושלמת עם כל המשימות. כל מערכת בקרה כוללת חבורה של פונקציונליות נוספת שמאטה את טעינת האתר ובמידה ונדרש מהירות מקסימאלית עדיף לבחור את המסגרת Yii2 או Symfony, למשל.

 

9. מיטוב ופתרון בעיות
לאחר פיתוח הפרויקט, עליכם למלא את תגי המטא העיקריים כותרת ודסקריפט באתר. בצע אופטימיזציה של האתר באמצעות שירות Google Page Spead והסר שגיאות במאמת (לא תמיד ניתן להסיר את כל השגיאות).

 


תרגום חומר לישראל. המקור https://it-rating.in.ua/kak-sozdat-udobnyiy-sovremennyiy-sayt-dlya-privlecheniya-klientov

  • מידע נוסף …

  • ВВЕРХВВЕРХ