מה המשמעות של מגמות חיפוש 2021 עבור האסטרטגיה הדיגיטלית

Что значат поисковые тренды-2021 для digital-стратегии

דוח שנת 2021 בחיפוש B2B מראה שהעולם עדיין במצב של אי ודאות. גלה מה נחשב לנורמלי החדש.

בהתבסס על ממצאי הדו"ח וניתוח מיליוני שאילתות חיפוש מרחבי העולם, ניתן לשער שבחלק מהאזורים מוחלשת ההגבלות, ובחלק מהתחומים עדיין לא נוטש את ההרגלים שנוצרו בשנתיים האחרונות.

מה זה אומר עבור משווקים?

מונחי חיפוש מראים ביקוש

התנהגות צרכנית בלתי צפויה יוצרת גם אתגרים וגם הזדמנויות עבור עסקים. לחברות חשוב לשמור על גמישות, להגיב במהירות לביקוש ולהקצות תקציבים. ניתן לראות את התנודתיות בביקוש מנתוני חיפוש Google.

לדוגמה, מספר השאילתות עם המילים "קרוב אליי עם שולחנות בחוץ" גדל ב-150%1. כדי להגיב במהירות לצרכים המשתנים, משווקים צריכים קודם כל לנתח מגמות חיפוש.

 

מקור: Google Data, English Web, Global, All Searches, 1 בספטמבר 2019 – 1 באוגוסט  2021

https://www.thinkwithgoogle.com/intl/ru-ru/marketing-strategies/search/2021-year-in-search-digital-strategy/

כלים חדשים למסעות פרסום לחיפוש

מסעות פרסום של Google הופכים הצעות מחיר לאוטומטיות, מיקוד לפי מילות מפתח ויצירת קריאייטיב. המרכיב העיקרי שלהם הוא שילוב של מילות מפתח בהתאמה רחבה והצעת מחיר חכמה.

שילוב זה מגביר את האפקטיביות של קמפיינים גם עם פניות צרכנים דינמיות. מודעות מוצגות לכל המשתמשים הנכנסים לשאילתות הקשורות בכל דרך לעסק החברה. התאמה רחבה מגדילה את טווח ההגעה, והצעת מחיר חכמה מספקת את התוצאות העסקיות הנכונות.

משווקים הבינו שלקיימות עסקית, אתה צריך לקבל החלטות במהירות ולהיות תמיד מוכן לשינוי.

ייתכן שהמטרה היא להגדיל את המכירות על ידי הגדלת מספר ההמרות במחיר נתון לרכישה. אפשרות נוספת היא לייעל את הרווח או הערך הכולל של הלקוח עם החזר על הוצאות פרסום ספציפי. זכרו: הגדרת יעדים נכונה ויחס המרה מוכשר הם המפתח לתוצאות גבוהות.

במהלך השנה האחרונה השתכנעו משווקים שמוכנות לשינוי וגמישות בקבלת החלטות חשובות לקיימות עסקית. Google Ads מעניקה לך את הכלים להגיב במהירות בקנה מידה הנכון. הם יעזרו לך להגיע לקהל הנכון ויציגו לו את המודעה הנכונה בזמן הנכון ובמחיר הנכון. שילוב של הבנה מעמיקה של מגמות חיפוש עם מיומנויות טכניות הוא דרך בטוחה להשיג את המטרות שלך.

מה המשמעות של מגמות חיפוש 2021 עבור האסטרטגיה הדיגיטלית

מה המשמעות של מגמות חיפוש 2021 עבור האסטרטגיה הדיגיטלית

תמיד אפשר להזמין קידום niKK של עסקים ואתרים בישראל באינטרנט у нас — nikk.co.il.

 

SEO PPC קידום אתרים אורגני agency NIKK מקדם בגוגל
Average rating:  
 0 reviews
  • מידע נוסף …

  • ВВЕРХВВЕРХ